در شهرک توریستی نمک آبرود علاوه بر این که می‌توانید از بازدید از دریای خزر و سواحل زیبای آن اذت ببرید و در مناطق سرسبز جنگلی به گشت و گذار بپردازید، فرصت این را خواهید داشت که سرگرمی‌ها و فعالیت‌های هیجان انگیزی را تجربه کنید. نمک آبرود در بخش توریستی خود امکاناتی همچون زیپ لاین، پل معلق، تله کابین، باشگاه تیراندازی، سورتمه، کارتینگ، شهر بازی و غیره دارد. در این مطلب می‌خواهیم پل معلق نمک آبرود را به شما معرفی کنیم.

پل معلق نمک آبرود پل بسیار زیبایی است که ارتفاع نسبتا زیادی دارد و در وسط جنگل قرار گرفته است. قدم زدن روی این پل موجب می‌شود هیجان و حس خارق العاده‌ای را تجربه کنید. اگر ترس از ارتفاع دارید حتی فکر قدم زدن روی این پل را به سرتان راه ندهید.

این پل هیجانی در قله دیو حمام واقع شده است و جاذبه هیجان انگیز دیگری یعنی زیپ لاین در کنار آن قرار گرفته است. برای رسیدن به این منطقه و استفاده از امکانات و سرگرمی‌های آن از تله کابین خط دوم نمک آبرود استفاده کنید، در طول مسیر تله کابین نیز از تماشای مناظر زیبا و سرسبز لذت خواهید برد.

پل معلق نمک آبرود از چوب و طناب ساخته شده، که این امر باعث می‌شود هیجان و لذت عبور از پل برایتان بیشتر شود.

عرض این پل معلق کم است و تنها ظرفیت عبور یک نفر را بر روی خود دارد. در هنگام عبور از پل علاوه بر تجربة هیجانی بینظیر می‌توانید مناظر زیبای اطراف را تماشا کنید.

طول پل معلق نمک آبرود 150 متر است و ارتفاع آن 45 متر میباشد. لازم به یادآوری است این پل برای کسانی که از ارتفاع میترسند و یا ناراحتی قلبی دارند توصیه نمیشود. البته این پل خطرناک نیست و از ایمنی لازم برخوردار است. هزینة عبور از این پل مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان است.