با اخذ ویزای توریستی برزیل به جذاب ترین کشور دنیا سفرکنید جایی که ریتم زندگی در آن جریان دارد.برای دریافت راهنمای کامل اخذ ویزای برزیل با ما همراه باشید. 

برزیل یکی از جذاب ترین کشورهای جهان است.تماشای حیات وحش، قایق سواری از میان جنگل های آمازون ، صعود به قله های صخره ای برای تماشای چشم اندازهای پانوراما ، تماشای نهنگ در ساحل ، گشت و گذار در ستارگان،شرکت در کارناوال و جشنهای رنگی همه بخشی از تجربه عالی سفر به برزیل است. با ما همراه باشید تا راهنمای کامل اخذ ویزای توریستی برزیل را دریافت کنید.

ویزای توریستی برزیل

با ثبت نام اینترنتی در وبسایت سفارت برزیل در تهران و با مدت اعتبار سه ماهه صادر میگردد اما باید توجه داشته باشید که فقط می توانید در بازه زمانی که خودتان در فرم مشخص کرده اید در این کشور اقامت داشته باشید. پروسه بررسی مدارک و صدور ویزا توسط سفارت برزیل حداقل هفت روز طول میکشد، اما در مواردی ممکن است که این پروسه طولانی تر باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی برزیل:

اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی  همراه با اصل گذرنامه امضا شده (دارای بیش از 6 ماه اعتبار از تاریخ ورود و حداقل یک صفحه خالی)
ارایه پاسپورتهای قدیمی درصورت داشتن ویزا سایرکشورها در آن
یک قطعه عکس 4*3 رنگی (جدید، تمام رخ، با زمینه سفید و بدون روتوش)
گواهی تمکن مالی و پرینت سه‌ماه آخر با حداقل موجودی 30 میلیون تومان برای هر نفر به زبان انگلیسی
اصل و ترجمه سند مالکیت به نام شخص متقاضی
رزرو هتل و پرواز رفت و برگشت
اصل و ترجمه مدارک شغلی فرد متقاضی به شرح ذیل:
مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی.
مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه و ارائه اصل آخرین روزنامه رسمی آن شرکت.
پزشکان: پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی و دانشنامه تحصیلی.
وکلا: پروانه وکالت.
بازنشسته ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائهی آخرین فیش حقوقی.
دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل نامه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار که باید با ذکر مشخصات متقاضی و سمت و مدت مرخصی و میزان حقوق باشد.                            
لیست سوابق بیمه
برای زنان متاهل و خانه دار که به تنهایی سفر میکنند، اصل و ترجمه مدارک شغلی همسر الزامی است
برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی پدر، همچنین خانم های متأهل که تنها سفر میکنند، رضایتنامه محضری الزامی است.

مراحل درخواست ویزای کشور برزیل بدین ترتیب است:

برای درخواست ویزای توریستی برزیل باید وارد سایت سفارت کشور برزیل شوید و پس از ایجاد حساب کاربری فرم درخواست ویزا را تکمیل کنید سپس تمامی مدارک مورد نیاز را آپلود نمایید ( درصورت نقص در پرسشنامه و مدارک ارسالی درخواست شما رد خواهد شد.)تمامی مدارک باید به یکی از زبان های انگلیسی،پرتغالی یا اسپانیایی ترجمه شوند.

پس از ثبت درخواست رسیدی به متقاضی داده می شود که می بایست پرینت گرفته و امضا شود.پس از آن باید تاریخ و ساعت انگشت نگاری خود را مشخص کنید.در انتها برای شما یک رسید صادر خواهد شد که

ارائه نسخه پرینت شده پرسشنامه، رسید دریافتی و اصل مدارک اسکن شده را میبایست در زمان انگشت نگاری به سفارت برزیل تحویل دهید.

آدرس سفارت برزیل در ایران : تهران،خیابان ولیعصر،زعفرانیه،خیابان بهار،نبش یکتا،پلاک 2 می باشد. ساعت کاری سفارت برزیل در تهران روزهای یکشنبه تا چهارشنبه است.

به خاطر داشته باشید:

دارا بودن ویزاهای شینگن،استرالیا و کانادا شانس شما را برای دریافت ویزای توریستی برزیل بالا خواهد برد.

شما می توانید جهت مشاوره و اخذ ویزای توریستی برزیل با بخش ویزای چاپارگشت پارسه تماس حاصل فرمایید. 22022700