سنگاپوریا سرزمین خورشید در سالهای اخیر توانسته است جایگاه خوبی در بین گردشگران به دست بیاورد و به یکی از پربازدیدترین کشورهای آسیایی تبدیل شده است. با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل درباره اخذ ویزای سنگاپور به دست بیاورید.

کشور سنگاپور در جمهوری اسلامی ایران سفارت ندارد بنابراین افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند باید از طریق دفاتر مسافرتی جهت دریافت ویزای توریستی این کشور اقدام نمایند. اما در حال حاضر روش آنلاین اخذ ویزای کشور سنگاپور برای ایرانیان گزینه‌ای مناسب است، متقاضیان برای ارسال درخواست خود باید به سایت آنلاین ویزا مراجعه نمایند.

در صورت انتخاب روش آنلاین متقاضی می بایست درخواستش را حداقل یک هفته قبل از ورود به سنگاپور ارسال نماید و حتما مستر کارت و یا کردیت کارت داشته باشد. ویزای آنلاین سنگاپور در فرودگاه مقصد به شما ارائه می شود. اما اگر از آن دسته گردشگرانی هستید که علاقمند به داشتن لیبل ویزا در پاسپورت خود می باشید باید از طریق دفاتر مسافرتی اقدام نمایید.

ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور 3 ماه اعتبار ورود و تنها یک ماه اجازه اقامت دارد. در صورتی که فرد بخواهد زمان بیشتری را در خاک این کشور بماند می بایست با در دست داشتن اصل گذرنامه به اداره مهاجرت این کشور مراجعه نماید. شایان ذکر است که در مدت اعتبار یک ماهه ویزا اجازه مشغول شدن به کار را نخواهید داشت.

هزینه ویزا در صورت رد شدن قبل استرداد نخواهد بود. زمان صدور ویزا و جوابدهی به درخواست ویزای آنلاین و فوری سنگاپور، ۱ روز کاری، ویزای آنلاین و عادی سنگاپور، ۳ روز کاری خواهد بود. در صورت ارائه درخواست به سفارت این کشور، حدود ۱۰ تا ۱۵ روز کاری بعد به درخواست شما جواب می دهند. یادآوری این نکته ضروری است که یکی از دلایل بسیار مهم در ریجکت شدن درخواست ویزای شما برای سنگاپور نداشتن همراه است.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای توریستی سنگاپور (روش آنلاین)

تکمیل فرم های درخواست ویزا

اسکن صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار و امضا شده توسط مسافر

اسکن یک قطعه عکس زمینه سفید جدید (متفاوت با عکس پاسپورت)

شناسنامه و کارت ملی

واچر هتل

بلیط هواپیما (رفت و برگشت)

پرداخت هزینه های ویزا

ویزای تحصیلی سنگاپور

قبل از ارسال درخواست برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور حتما از آخرین تغییرات مدارک و شرایط مورد نیاز اطلاع کسب کنید.

گذرنامه (مدت اعتبار گذرنامه باید تا ۳ ماه پس از اقامت متقاضی در سنگاپور باشد.)

تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی

پرداخت هزینه ویزای دانشجویی

نامه از سوی دانشگاه

دو قطعه عکس ۴×۶

گواهی تمکن مالی

مدارک تحصیلی

نمرات آزمون های بین المللی زبان

برای اخذ ویزای توریستی سنگاپور با بخش ویزای چاپارگشت پارسه تماس حاصل فرمایید. 22022700