متقاضیان میتوانند به دو صورت عادی و فوری برای اخذ ویزای امارات اقدام کنند. دریافت ویزای امارت از طریق شخصی به نام کفیل انجام میپذیرد، در واقع شخص یا سازمانی در این کشور باید ضمانت فرد متقاضی را بر عهده بگیرد، در نتیجه کارگزاریها و آژانسهای معتبر مسافرتی مرجع مناسبی برای درخواست ویزای امارات هستند.

برای اخذ این ویزا به صورت الکترونیکی اقدام میشود و برای ایرانیان ویزای فرودگاهی صادر نمیگردد. پروسه بررسی مدارک و جوابدهی برای درخواست ویزای فوری، ۳ روز کاری و برای ویزای عادی، ۷ روز کاری است. با داشتن ویزای توریستی امارات میتوانید 14 روز در خاک این کشور اقامت داشته باشید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی امارات:

فرم درخواست ویزا (به صورت تایپی پر شده باشد)

اصل پاسپورت فرد متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار

عکس ۳ *۴ با پس زمینه سفید

کپی پشت و روی کارت ملی

کپی از تمامی صفحات شناسنامه

واچر هتل

بلیط رفت و برگشت هواپیما

ارائه چک و ضمانت نامه بازگشت

برای دریافت ویزای توریستی امارات نیازی به ترجمه مدارک مورد نیست.

شرایط خاص اخذ ویزای امارات:

دختران زیر ۱۸ سال نمی توانند برای دریافت ویزای امارات به صورت انفرادی اقدام کنند.

آقایان زیر ۱۸ سال می بایست شناسنامه پدر و مادرشان را همراه با مدارک دیگر ارائه دهند.

در صورتی که قصد دارید از فرودگاهی غیر از فرودگاه دبی وارد امارات می شوید، باید این نکته را در فرم ویزای امارات ذکر کنید.

اگر بیشتر از مدت زمان مجاز ویزای توریستی خود (14 روز) در این کشور بمانید باید جریمه نقدی پرداخت کنید یا حتی ممکن است به زندان بروید.

در شرایطی که مسافر به هر دلیلی از ویزای خود استفاده نکند، پس از تمام شدن مدت اعتبار، ویزا به طور خودکار باطل نمی شود. بنابراین اگر نیاز به ویزای جدیدی دارید می بایست با پرداخت هزینه و توسط کفیل خود ویزا را باطل نمایید و پس از آن برای ویزای جدید اقدام نمایید. در غیر این صورت مشمول جریمه از طرف اداره مهاجرت امارات می شوید و همچنین سابقه منفی در پرونده شما ثبت می شود که موجب ریجکتی ویزای بعدی شما خواهد شد.

برای اخذ ویزای امارات می توانید با بخش ویزای چاپارگشت پارسه تماس حاصل فرمایید. 22022700